Kup tanią podstawkę chłodzącą do laptopa

Chłodząca podkładka pod laptopa to akcesorium, które pomaga zmniejszyć jego ciepło podczas pracy. Zwykle jest używany, gdy wentylator laptopa nie jest w stanie wystarczająco go schłodzić. Podkładka chłodząca może obsługiwać aktywne lub nieaktywne sposoby chłodzenia i „spoczywa” pod laptopem.

Dynamiczne chłodnice generują powietrze, aby szybko odprowadzić ciepło z laptopa, podczas gdy nieaktywne sposoby mogą zależeć od materiałów przewodzących ciepło lub zwiększającego nieaktywny przepływ powietrza. o tak zwana nieaktywna metoda chłodzenia, laptop wykorzystuje unikalny związek krystaliczny.

Ten wyjątkowy krystaliczny związek odbiera dodatkowe ciepło z laptopa i rozprasza ciepło.

Chociaż wiele podkładek chłodzących do laptopów obsługuje zasilacz, zwykle działają one na zasilaniu pobieranym przez jeden z portów USB laptopa. Dlatego kilka podkładek chłodzących ma wbudowany koncentrator USB.

Inne zaawansowane funkcje obejmują czytniki kart dla różnych rodzajów nośników, takich jak klucze, karty Memory Stick i 2,5-calowe dyski twarde do laptopów.

Niektóre z tych „zasilanych” chłodnic są zaprojektowane tak, aby pobierać ciepło z podstawy laptopa, podczas gdy inne działają w inny sposób, wydmuchując chłodne powietrze w kierunku laptopa.

Rodzaje Podstawek

Na rynku dostępnych jest kilka podkładek chłodzących, które wykorzystują wentylatory do całkowitego schłodzenia laptopa lub poprzez podniesienie laptopa w celu zwiększenia wentylacji. Podczas gdy inne podkładki chłodzące mają zupełnie inne parametry.

Chłodząca podkładka pod laptopa składa się ze stałego złożonego kryształu. Gdy laptop jest umieszczony na podkładce, ciepło wytwarzane przez laptop jest pochłaniane przez podkładkę.

Podkładka pochłania ciepło z laptopa, dzięki czemu może obniżyć temperaturę pracy urządzenia. A jeśli używasz podkładki przez kilka godzin, część, która dotyka laptopa, nagrzewa się, a żel nie jest w stanie wchłonąć więcej ciepła, dlatego temperatura laptopa wraca do pierwotnego poziomu.

Podkładka potrzebuje około godziny, aby uwolnić zmagazynowane ciepło i wrócić do formy krystalicznej.

Chłodząca podkładka pod laptopa jest przydatna, gdy chcesz odizolować laptopa od nogi lub gdy chcesz używać laptopa na miękkiej powierzchni, takiej jak łóżko.

Warto kupić laptopa z https://sck.pl dzięki czemu zaoszczędzimy nasz budżet.

Posted on

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *